Kupuj bezpośrednio
od Artystów!

Wyjątkowy sklep
z polskim plakatem i ilustracją
KUP TERAZ! ARTYŚCI
JUSTYNA FRĄCKIEWICZ
Tina

Plakat na papierze mohawk ego shell 216g

180.00

Już 10 grudnia Targi Plakatu w Warszawie!

TARGI PLAKATU  Z I M A  2023!

Już w niedzielę 10 grudnia ponownie widzimy się w Warszawie! Przyjdź po oryginalne prezenty świąteczne do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich i poszukaj ich wśród  najlepszych polskich ilustratorów! Zapraszamy też do naszego sklepu online!

CHODŹ NA TARGI!

Kup KURSY online z mistrzami grafiki!

Nie lada gratka dla adeptów projektowania!
Tylko teraz możesz kupić dostęp do kursów typograficznych i ilustratorskich online, które prowadzi Patrycja Podkościelny, Przemek Dębowski, Mateusz Machalski i Marian Misiak! Zgłębiaj wiedzę w domowym zaciszu już od 99 zł za kurs!

ZOBACZ WIĘCEJ

Webinary LIVE o logotypie nadchodzą!

Już 16 i 17 grudnia czekają Cię intensywne 2 dni zgłębiania wiedzy o projektowaniu logotypów! Nasz ekspert, Mateusz Machalski poprowadzi wykłady i warsztaty – Twoje skille po tym webinarze poszybują do góry!

Nie zwlekaj i kup bilet! Ilość BARDZO ograniczona

KUP BILET
O nas

Nasza historia

Z małej, kameralnej imprezy poświęconej printom zrodziły się cykliczne spotkania, które kilka lat później przeniosły się z Krakowa do Warszawy i zaczęły gromadzić wokół siebie tysiące fanów plakatów i wielkoformatowych ilustracji.

Targi Plakatu to miejsce spotkań dobrego dizajnu z jego odbiorcami i twórcami jednocześnie. To także strefa naszych Partnerów, którzy prezentują Wam najnowsze technologie i sprzęt niezbędny do pracy grafika oraz warszaty, webinary a od niedawna także sklep online!

Czytaj więcej
Wykłady i warsztaty
online
Zakupy
bezpośrednio u Artystów
Wyjątkowe
promocje i oferty

Dziękujemy.
Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.