Kupuj bezpośrednio
od Artystów!

Wyjątkowy sklep
z polskim plakatem i ilustracją
KUP TERAZ! ARTYŚCI
Patryk Wojciechowicz
Kolaż Cyfrowy “Lunar Dreaming” – Plakat Artystyczny

Wczasy na Księżycu? Może kiedyś będzie to możliwe, póki co zostaje to w sferze sennych i abstrakcyjnych marzeń. Kolaż cyfrowy “Lunar Dreaming” jest wizualizacją takiego snu i skierowany jest do osób, które – podobnie jak ja – lubią spoglądać nocą w niebo. Plakat idealny do dekoracji każdego wnętrza.

100.00150.00
Patryk Wojciechowicz
Kolaż Cyfrowy “Warszawska Syrena” – Plakat Artystyczny

Przenieś się do magicznej Warszawy z plakatem “Warszawska Syrena”. Ten wyjątkowy kolaż cyfrowy łączy w sobie ikoniczny Pałac Kultury i Nauki, kultowy samochód marki FSO Warszawa (mogłem dodać w to miejsce FSO Syrena, ale ta Warszawa – jest piękna, prawda?) oraz kobietę z ogonem syreny, otoczoną kwiatami i ptakami. Idealny do dekoracji każdego wnętrza, wprowadzający odrobinę historii i fantazji.

100.00150.00
Patryk Wojciechowicz
Kolaż Cyfrowy “Złota Harmonia” – Plakat Artystyczny

Dodaj do swojego wnętrza wyjątkowy akcent z kolażem “Złota Harmonia”. Ten artystyczny plakat łączy w sobie delikatne piękno natury z nowoczesnym designem, tworząc niepowtarzalną kompozycję. Centralną postacią jest kobieta otoczona symbolicznymi ptakami i żółtymi kwiatami, co nadaje pracy elegancji.

100.00150.00

Rozkład jazdy 2024

TARGI PLAKATU 2024!

Spotkajmy się w Warszawie na największych targach dla ilustratorów!
W 2024 roku spotkamy się aż 3 razy w Domu Braci Jabłkowskich.

Śledź nas na Facebooku

Kup KURSY online z mistrzami grafiki!

Nie lada gratka dla adeptów projektowania!
Tylko teraz możesz kupić dostęp do kursów typograficznych i ilustratorskich online, które prowadzi Patrycja Podkościelny, Przemek Dębowski, Mateusz Machalski i Marian Misiak! Zgłębiaj wiedzę w domowym zaciszu już od 99 zł za kurs!

ZOBACZ WIĘCEJ

NOWY KURS! Logotyp

Przedstawiamy NOWOŚĆ – kurs projektowania logotypów opartych o litery z Mateuszem Machalskim!
Zdobądź ekskluzywną wiedzę od mistrza współczesnej polskiej typografii i wykup dostęp już teraz!

KUP DOSTĘP
O nas

Nasza historia

Z małej, kameralnej imprezy poświęconej printom zrodziły się cykliczne spotkania, które kilka lat później przeniosły się z Krakowa do Warszawy i zaczęły gromadzić wokół siebie tysiące fanów plakatów i wielkoformatowych ilustracji.

Targi Plakatu to miejsce spotkań dobrego dizajnu z jego odbiorcami i twórcami jednocześnie. To także strefa naszych Partnerów, którzy prezentują Wam najnowsze technologie i sprzęt niezbędny do pracy grafika oraz warszaty, webinary a od niedawna także sklep online!

Czytaj więcej
Wykłady i warsztaty
online
Zakupy
bezpośrednio u Artystów
Wyjątkowe
promocje i oferty

Dziękujemy.
Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.