SKLEP

Anna Golec
Anna Golec

Cześć! Fajnie że wpadasz :)

Anka to moje imie. Od małolata bazgranie i malowanie przychodziło mi ze wszystkich rzeczy najchętniej (nie zawsze najłatwiej:)). Jako dorastający buntownik, mocno zajarana byłam hip-hopem, street art i graffiti, od kolekcjowania Ślizgu i noszeniu za dużych spodni, ekspresje znajdywałam na kartce. Długie lata odkrywałam różne formy i metody tworzenia grafiki i designu, wpływ na to miało zawsze miejsce, gdzie się znajduje i co robie. 10 lat temu z zajawki do muzyki i art’u wylądowałam w Bristolu, i to była duża zmiana w mojej świadomości jako człowiek i jako artysta.

Nie ma jednej konkretnej rzeczy lub tez źródła moich inspiracji. Lubię chodzić na kawę i gapić się przez okno lub obserwować otoczenie w metrze, na ulicy lub w muzeum (uwielbiam też chodzić na wystawy i na lokalne markety). W każdej malej i dużej podróży zabieram ze sobą w plecak sketchbook, i nanoszę na papier co mi tam do głowy przyjdzie.

Forma grubej kreski, jaskrawych kolorów, kształtów i graficznych wzorów to elementy z którymi głównie lubię pracować. Widzę świat dokoła mnie w kolorach i kształtach.

W moim świecie plakatu znajdziecie kolory, neony i grube linie, ale także ilustracje, które tez przyjemnie od czasu do czasu tworze.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz! 🙂

Kontakt  Pogadajmy! Napisz do mnie, a razem znajdziemy rozwiązanie 🙂 

   

  Wysyłka paczkomatem.

  PROSZĘ O PODANIE NUMERU PACZKOMATU w komentarzu przy składaniu zamówienia, a listę paczkomatów znajdziesz na inpost.

  UWAGA! Plakaty wysyłamy raz w tygodniu. Jeśli zależy ci na czasie, albo żeby plakat dotarł do ciebie szybciej – zostaw komentarz przy zamówieniu, postaram się o wysłanie plakaciku szybciej 🙂

  Za dopłatą, mozliwość nadania paczki kurierem.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL14.99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samochód.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.