SKLEP

Beata Śliwińska – ‘Barrakuz’. Multidyscyplinarna projektantka wizualna i graficzka. Mieszka i tworzy w Warszawie. Jest fanką kolażu i na tej technice opiera głównie swój styl pracy.

Jest autorką postprodukcji graficznej sesji edytorialowych i modowych, okładek płyt muzycznych, okładek książek, ilustracji, oprawy graficznej wydarzeń kulturalnych, koncertów, a także identyfikacji wizualnych. Prowadzi autorski sklep internetowy z grafikami, prowadzi warsztaty graficzne.

Techniki, z których najczęściej korzysta to kolaż digitalowy, ale bazuje także na analogach i tworzeniu odręcznych obrazków.

Współpracuje m.in. z Adidasem, Audioriver Festival, Puro Hotels, Magazynem Usta, Asfalt Records, Charaktery, Skoda Polska, Local Heroes, Orska, Flirtini, Levi’s  i.in. Jest autorką okładek płyt muzycznych spod szyldu U Know Me Records, Sony Music, Warner czy ART2. Projekty Beaty pojawiały się na łamach HUF Magazine, Newonce, Zwykłe Życie, Label Magazine, Futu, Fathers, KMAGa, Lounge Magazine, Pismo. Jej pracę docenił i wydrukował włoski Vogue, a plakaty były prezentowane podczas LA Artistic Book Fair w Los Angeles.

Nagrodzona w konkursie Polish Graphic Design Award 2018 za najlepszą ilustrację prasową i wyróżniona za plakat komercyjny.Nominowana w kategorii Projektant  w konkursie Projekt Roku 2017 oraz wyróżniona w konkursie PROJEKT ROKU 2019/2020.

Produkt drukowany na zamówienie, więc zwroty realizowane jedynie z uzasadnionych powodów. Przyjmujemy je w terminie 5 dni kalendarzowych od daty zakupu. Wypełnij formularz zwrotu (znajdziesz go niżej w sekcji “Zgłoś zwrot”) i odeślij plakat w nienaruszonej formie na adres:

BARRAKUZ

Dąbrowskiego 82d/34

02-571 Warszawa

hello@barrakuz.com.pl

790810110

paczkomat: WAW117M

Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Zwrotu płatności dokonamy na Twoje konto bankowe w ciągu 2 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

Wysyłki realizowane Paczkomatami InPost

W przypadku wyboru tej formy wysyłki prosimy o zostawienie informacji, z numerem paczkomatu, przy składaniu zamówienia albo przesłanie nam wiadomości na adres e-mail

Kraj docelowyCena wysyłki
PL15 zł
Pozostałe lokalizacje70 zł

Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
Czas przygotowania wysyłki: 7-14 dni roboczych
Kraj nadawcy: PL

    Załączniki    Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

    Nie znaleziono produktów tego dostawcy!