SKLEP

BURAKOVVSKA
BURAKOVVSKA

Cześć!

Witam Cię w moim świecie ilustracji w duchu “slow”.
Mam na 
imię Karolina i inspirację do swoich prac czerpię ze świata roślin oraz zwierząt, zresztą zaraz się przekonasz. 

Mam bzika na punkcie naturalnych składów, ciepłych kolorów ziemi i byciu eko, dlatego w moich przesyłkach nie znajdziesz żadnej folii, no chyba że z recyklingu. Przede wszystkim tworzę linearne kobiece ilustracje wśród kwiatów, kartki, notesy i arkusze z naklejkami. Wszystko w towarzystwie kociego i psiego pomocnika.

Ale oprócz klimatu boho, znajdziesz tutaj również kosmiczne ilustracje robione przez moją przyjaciółkę, z którą współtworzymy to miejsce. Ona często z rozmachem tworzy szalone, fantastyczne obrazy a ja natomiast swoje prace wykonuję przy użyciu grafiki komputerowej. W ten sposób wspaniale się uzupełniamy i fan każdej stylistyki znajdzie u nas coś dla siebie!

Jeśli coś wpadnie Ci w oko, a chcesz dokonać jakiejś zmiany lub bym wykonała Twój pomysł na zamowienie – daj mi znać przez formularz lub mailowo 🙂

Kontakt  Jeżeli jednak zmienisz zdanie co do ilustracji, a będzie ona w stanie nienaruszonym, napisz do mnie maila: k.burakovvska@gmail.com

  ! Grafiki robione na zamówienie nie podlegają zwrotom !

  Natomiast jeśli paczka i jej zawartość dotrze do Ciebie uszkodzona, koniecznie wyślij mi maila razem ze zdjęciami, zostanie wymieniona na nową.

  Wszystkie prace wysyłane są paczkomatem InPost.

  Podczas składania zamówienia, pamiętaj proszę aby napisać w komentarzu do niego numer Twojego paczkomatu, do którego mam wysłać paczkę oraz nr telefonu i e-mail.

  informacje o opakowaniu:

  • Ilustracje do formatu A4 wysyłam w sztywnej kopercie z tekturką
  • Ilustracje A3 i 50×70 cm wysyłam w kwadratowych tubach kartonowych

  Jeśli wolisz inny sposób dostawy lub do innego Państwa – napisz do mnie!

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL14 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 1 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: serce.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

    BURAKOVVSKA
    Notatnik: Moja lista

    Notatnik “Moja lista” zawiera 25 jednostronnie zadrukowanych zrywanych kartek w linie razem z polami do odhaczenia czy coś zostało zrobione. Na każdej z nich znajduje się lawenda, czyli kwiat zaczerpnięty z dostępnej w sklepie ilustracji. W ten sposób możesz skompletować zestaw ze wspólnym motywem.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Notatnik: Do zrobienia

    Notatnik “Do zrobienia” zawiera 25 jednostronnie zadrukowanych zrywanych kartek w linie. Na każdej z nich znajdują się kosmosy i rudbekie, czyli kwiaty zaczerpnięte z dostępnych w sklepie ilustracji. W ten sposób możesz skompletować zestaw ze wspólnym motywem.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Kwiaty

    Arkusz naklejek Kwiaty przedstawia wybrane kwiaty zaczerpnięte z dostępnych w sklepie ilustracji. Na arkuszu znajdują się: kosmosy, rudbekie, słonecznik i lawendy.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Rośliny

    Arkusz naklejek Rośliny przedstawia różne elementy roślin doniczkowych. Na arkuszu znajdują się liście: fikusa, monstery, pieniążka, kalatei, sansewierii i epipremnum.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Planer

    Arkusz naklejek do planera przedstawia wszystkie ważne elementy potrzebne podczas planowania tygodnia i wydarzeń w notesie. Przyda się każdej osobie kochającej organizację z wyprzedzeniem. Na arkuszu znajdują się m.in.: dni tygodnia, miesiące, ważne daty, do zrobienia, zakładki i punktory.

    30.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Love

    Arkusz naklejek Love przedstawia elementy i akcesoria, które kojarzą się z miłością. Na arkuszu znajdują się m.in.: pudełko czekoladek, wazon z bukietem kwiatów, list miłosny, różne motywy serduszek.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Lato

    Arkusz naklejek Lato przedstawia elementy kojarzące się z latem i wakacjami nad morzem. Na arkuszu znajdują się m.in.: lody, muszelki, klapki i kampery z lat 70-tych.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Jesień

    Arkusz naklejek Jesień przedstawia elementy i akcesoria jesienne. Na arkuszu znajdują się m.in.: dynie, kasztany, gorąca czekolada i muchomory.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Naklejki: Zima

    Arkusz naklejek Zima przedstawia elementy i akcesoria, które kojarzą się z zimą. Na arkuszu znajdują się m.in.: pierniczki, sanki, skarpety, piernikowe latte i śnieżynki.

    15.00
    BURAKOVVSKA
    Ilustracja: Kosmiczny kot

    Ilustracja kosmiczny kot przedstawia kota wśród planet, który beztrosko bawi się Słońcem niczym piłką. Praca doskonale wpisze się we wnętrza w stylu nowoczesnym z elementami fantastyki, ale tak naprawdę będzie pasowała do każdego pomieszczenia.

    10.0099.00
    BURAKOVVSKA
    Ilustracja: Chmury

    Ilustracja przedstawia kłębiące się chmury nad spokojną taflą wody. W chłodnych barwach nieba i wody igrają róż oraz żółcień słońca, oddając spokój i piękno nastającego wieczoru nad jeziorem lub morzem. Praca doskonale wpisze się we wnętrza w stylu nowoczesnym z elementami fantastyki, ale tak naprawdę będzie pasowała do każdego pomieszczenia.

    59.00179.00
    BURAKOVVSKA
    Ilustracja: Flamingi w kosmosie

    Ilustracja przedstawia fantazyjną wizję flamingów szybujących w kierunku galaktyki. Praca doskonale wpisze się we wnętrza w stylu nowoczesnym z elementami fantastyki, ale tak naprawdę będzie pasowała do każdego pomieszczenia.

    59.00179.00

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.