SKLEP

cutfiction
cutfiction

Cześć! Miło Cię tu gościć.

Co tu znajdziesz?
Plakaty i pocztówki tworzone techniką cyfrową, głównie w formie kolaży – wycięte i sklejone w nową, fikcyjną rzeczywistość. Odnajdziesz tu stylistyczny mix – plakaty mocniej kobiece, subtelne i delikatne, a także surrealistyczne, abstrakcyjne lub z przymrużeniem oka.
Każdy plakat może być dostosowany pod to czego szukasz. Potrzebujesz innego formatu? Zmiany kolorystyki/ dodania napisu? To wszystko jest możliwe z opcją #CUTYOURWAY.

Szukasz czegoś w pełni personalizowanego?
Tworzę prace na specjalne zamówienia #CUTJUSTFORYOU – wycięte digitalowo przeze mnie, ale skrojone specjalnie dla Ciebie. Marzy Ci się plakat według Twojej wizji? Szukasz pomysłu na osobisty prezent od serducha dla kogoś bliskiego, na urodziny, ślub, rocznicę? Napisz, razem skroimy coś ekstra!

Zapraszam do kontaktu – cutfiction.art@gmail.com oraz na mój profil: www.instagram.com/cutfiction – znajdziesz tam inne moje prace i przykładowe realizacje personalizowanych kolaży.

Kontakt  ZWROTY

  Jeśli chcesz zwrócić zamówiony plakat, w przeciągu 14 dni wypełnij formularz zwrotu (znajdziesz go niżej w sekcji “Zgłoś zwrot”) i odeślij plakat w nienaruszonej formie na adres: Agnieszka Kępa, paczkomat NWO01M, e-mail: cutfiction.art@gmail.com, tel.: 727-604-544.

  Zwroty realizowane są na koszt Kupującego. Plakaty personalizowane (tworzone na zamówienie Kupującego) nie podlegają zwrotom. Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem. Zwrot kosztów nastąpi w ciągu 14 dni od dnia odbioru przesyłki. Produkty muszą być w nienaruszonej formie, nieuszkodzone, odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu.

  USZKODZENIA
  Jeśli produkt dotarł uszkodzony, skontaktuj się ze mną cutfiction.art@gmail.com Uszkodzony towar zostanie wymieniony.

  WYSYŁKA

  • Możliwe formy wysyłki: paczkomaty Inpost/ Orlen Paczka
  • Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych*
  • Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  • Kraj nadawcy: PL

  *Jeśli zależy ci na czasie i gonią Cię terminy – zostaw komentarz przy zamówieniu, postaram się o wysłanie go wcześniej – od 1 do 3 dni roboczych.

  • Znajdź swój paczkomat na stronie – https://inpost.pl/znajdz-paczkomat
  • Znajdź punkt nadania Orlen Paczki – https://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/

  W uwagach proszę o wpisanie: Imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, numer paczkomatu/ punkt odbioru Orlen Paczki.

  ZABEZPIECZENIE WYSYŁEK W zależności od formatu, plakaty wysyłane są w grubej kartonowej tubie lub w kartonowej kopercie. Wszystkie plakaty zabezpieczane są w odpowiedni sposób, by nie zostały uszkodzone podczas transportu.

  Nie wystawiam faktur.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL0 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: serce.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.