SKLEP

MICHAŁ CZYŻ
MICHAŁ CZYŻ

Michał Czyż – grafik, malarz, fotograf

W galerii znajduje się zbiór plakatów i obrazów stworzonych w technice akrylowej. Artysta, absolwent katowickiej ASP poszukuje atrakcyjnych kadrów w codzienności. Minimalizm, czystość formy, dynamika to najważniejsze cechy jego twórczości. Motywy są przedstawiane bez zbędnych ozdobników, w uproszczony sposób.

Kolekcja Hydrozagadka i plakat z motywem miejskim odznaczają się dynamiką, czysta kreska potęguje uczucie ruchu i wrażenie wejścia do wewnątrz plakatu.

Zarówno plakat jak i malarstwo akrylowe, dzięki minimalistycznej formie i czystym barwom będą wartościowym elementem kolekcji młodej sztuki i codzienną dekoracją nowoczesnych wnętrz.

Kontakt


  W przypadku chęci zwrotu plakatu bądź obrazu wypełnij „formularz zwrotu”. Masz 30 dni na zastanowienie się czy wybrany plakat lub obraz podoba Ci się i pasuje do Twojej kolekcji.

  Wierzę, że doświadczenie jest nieodzowną częścią zakupów. Każdy plakat pakuję w ozdobną bibułę, następnie zabezpieczam go tekturową tubą. Każdy plakat jest oznaczony suchym stemplem i podpisany ołówkiem zgodnie z zasadami dotyczącymi grafiki warsztatowej.

  Plakaty i obrazy wysyłam niezwłocznie po złożeniu zamówienia, maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych. Ze względu na jakość i troskę o bezstresowe dostarczenie paczki z plakatami wysyłam paczkomatem InPost. Duże płótna są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

  Na każdym etapie zakupu i przesyłki gwarantuję wsparcie. Napisz do mnie jeśli masz pytania.

  ! Pamiętaj, żeby wpisać numer paczkomatu w sekcji „UWAGI” w zamówieniu.

  Dla Twojego komfortu dopuszczam inne firmy wysyłki, również wysyłkę zagraniczną. Jeśli jej potrzebujesz skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej lub Instagrama @michalczyz.art

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL15 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: ciężarówka.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.