SKLEP

Dino Banski
Dino Banski

Darmowa dostawa do 20 grudnia (PL)

Za dnia jestem grafikiem komputerowym, a nocą artystą. Łączę malarstwo i fotografię z cyfrowymi efektami.

Pomimo tego, że nie lubię etykiet, sklasyfikowałbym mój styl sztuki jako “Horror Abstrakcyjny”. Inspiruje mnie wszystko, co sprawia, że inni ludzie czują się nieswojo. Niezależnie od tego, czy jest to niepokojący portret ludzi lub zwierząt, ciemne, mięsiste kolory, szorstkie tekstury, czy po prostu niewytłumaczalne koncepcje – wszystko to jest obecne w mojej kolekcji dzieł sztuki…

 

Kontakt


  Przysługuje Ci prawo zakupionych przez siebie produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podawania przyczyny. W celu zwrotu proszę o kontakt mailowy na dino.banski@icloud.com.

  Razem ze zwrotem kosztu zamówienia zostanie ci również zwrócona kwota wysyłki, tj. kwota najtańszego z podanych do wyboru sposobów dostawy. Jako klient/ka, dokonując zwrotu, ponosisz jedynie koszt wysyłki zwracanego towaru do sklepu. Zwracany towar powinien być nieuszkodzony oraz zapakowany tak, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

  Zwrot środków za zamówienie zostanie wysłany na numer konta, z którego zostało opłacone zamówienie w terminie 7 dni roboczych od fizycznego przyjęcia zwracanego towaru przez sprzedawcę.

  W razie pytań proszę o kontakt mailowy na:
  dino.banski@icloud.com

  Informacje o czasie dostawy są podawane każdorazowo przy zamawianym produkcie. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 dni roboczych.

  Dostawa na terenie Polski odbywa się za pośrednictwem Paczkomatów InPost. W uwagach do zamówienia proszę podać nr paczkomatu!

  W przypadku preferencji innej formy dostawy zapraszam do kontaktu mailowego na dino.banski@icloud.com

  Kraj docelowyCena wysyłki
  Pozostałe lokalizacje35 zł
  PL0 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samolot.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.