SKLEP

FREZO Decoration
FREZO Decoration

FREZO Decoration to autorska marka dekoracyjna z plakatami i tapetami inspirowanymi polską sztuką oraz wzornictwem drugiej połowy XX wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dekoracje będące adaptacją malowideł ściennych z tamtego okresu oraz współczesne projekty stylistycznie nawiązujących do surrealizmu oraz klimatu lat 50. i 60. Przywracamy do życia oraz intepretujemy na nowo zapomniane, nieistniejące dzieła na podstawie zachowanych szkiców i projektów aby znów mogły cieszyć oczy miłośników i koneserów dobrego wzornictwa.

Plakaty wydajemy na matowym papierze klasy premium, 230g. Postery FREZO są znakowane za pomocą tłoczonej pieczęci, która jest gwarancją autentyczności i znakiem rozpoznawczym naszych produktów.

 

 

Kontakt


  Zwrot plakatu do 14 dni od otrzymania przesyłki.

  W celu zwrócenia zakupionego plakatu należy wypełnić formularz zwrotu. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia sposobu odesłania zakupionego produktu oraz zwrotu płatności.

  Przesyłki z plakatami FREZO są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu. Plakaty pakujemy w kartonowe tuby i dodatkowo w standardowy karton.

  Wystawiamy faktury VAT.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL17 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: klucz.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.