SKLEP

Krabonszcz
Krabonszcz

TARGI PLAKATU ONLINE – PROMOCJA NA WSZYSTKIE PRODUKTY!

Kiedyś tworzyłem gry indie a dzisiaj utrzymuję się z ilustracji, malarstwa i rysunku. Rocznik 94 z Pabianic. Moje obrazy są już w 16 krajach na świecie: Polska, USA, Słowenia, Szwecja, Holandia, Anglia, Szkocja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Australia, Szwajcaria, Francja, Irlandia, Belgia i Hiszpania.
Miałem wystawy w Polsce, Norwegii oraz Szkocji (gdzie spędziłem dwa lata na emigracji zarobkowej).

Podstawą mojej twórczości jest ekspresjonizm. Nigdy nie myślę o tym co namalować czy narysować tylko tworzę wg. tego co czuję danego dnia. Wybieram dane medium na które akurat mam ochotę i ufam swojej dłoni która sama sunie po papierze, płótnie czy tablecie. Spory wpływ miał na mnie także kubizm, surrealizm (w kwestii pomysłów), art brut i pewnie kilka innych. Mój styl który wytworzyłem przez ostatnie kilka lat to suma wypadkowa tych wszystkich nurtów i artystów którzy mnie inspirowali, no i mojej głowy.

Ogólnie to lubię tworzyć.

 

 

Kontakt  Zwroty mogą zostać zrealizowane tylko w przypadku zniszczenia wydruku przez kuriera i udokumentowania tego za pomocą zdjęć wysłanych na adres contact@krabonszcz.com.

  Po otrzymaniu wpłaty przystępuję do realizacji zamówienia w drukarni. Wysyłka kurierem DPD na podany adres. Zapakowane w solidną tubę.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL14 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0.00zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: klucz.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.