SKLEP

Lui Kwiatkowska
Lui Kwiatkowska

Nazywam się Luiza Kwiatkowska. Jestem projektantką postaci, ilustratorką oraz tatuatorką. Ale przede wszystkim jestem aktywistką klimatyczną jak również staję w obronie praw mniejszości i tych, których nie dopuszcza się do głosu.

W moich pracach, o ile nie są to prace na  konkretne zlecenie (chociaż i tu udaje mi się przeforsować czasem moje spojrzenie na świat) staram się, przekazać prawdę o świecie. Czasem jest ona smutna a czasem chwyta za serce bardziej od pozytywnej strony. Bo mimo ogromu zła na świecie ciągle mam Nadzieję 🙂

Pracuję głównie w technice cyfrowej w Procreate, czasem illustratorze i jak mam więcej czasu to wracam do technik tradycyjnych – tusz, posterowe markery czy akryle.

Kontakt


  Masz prawo do zwrotu zakupionych przez siebie produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, bez podawania przyczyny. W celu zwrotu, napisz proszę pod adres luikwiatkowska@gmail.com.

  Razem ze zwrotem kosztu zamówienia zostanie Ci również zwrócona kwota wysyłki, tj. kwota najtańszego z podanych do wyboru sposobów dostawy. Jako klient, dokonujący zwrotu, ponosisz jedynie koszt wysyłki zwracanego towaru do sklepu. Zwracany towar powinien być nieuszkodzony oraz zapakowany tak, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

  Zwrot za zamówienie zostanie wysłany na numer konta, z którego zostało opłacone zamówienie w terminie 7 dni roboczych od fizycznego przyjęcia zwracanego towaru przez sprzedawcę.

  W razie pytań proszę o kontakt mailowy na adres: luikwiatkowska@gmail.com

  Informacje o czasie dostawy są podawane każdorazowo przy zamawianym produkcie. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 dni roboczych.

  W przypadku, gdy zamówisz kilka produktów z podanym różnym czasem wysyłki, za termin wysłania całego zamówienia uznaję ten z produktu, przy którym jest podany najdłuższy czas wysyłki.

  Jeśli bardzo zależy Ci na szybszej przesyłce, napisz do mnie na luikwiatkowska@gmail.com Sprawdzę, co da się zrobić!

  Dostawę na terenie Polski za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. W uwagach do zamówienia podaj, proszę numer paczkomatu!

  Koszt dostawy:

  Paczkomaty InPost – 13 zł

   

  OPAKOWANIE

  Dokładam wszelkich starań, aby opakowanie produktów wpływało w jak najmniejszy sposób na środowisko. Dlatego też Twoje zamówienie zostanie do Ciebie dostarczone w papierowej tubie lub kartonie, zaklejone papierową taśmą, bez wykorzystania plastiku.

  Aby zamówione produkty dotarły do Ciebie bezpiecznie, będą chronione papierowym wypełniaczem i, w przypadku mniejszych formatów, usztywnione kartonem o strukturze plastra miodu.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  Pozostałe lokalizacje35 zł
  PL13 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 11zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samochód.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.