SKLEP

merkuria ART
merkuria ART

Po 4 latach imigracji w Seattle (WA, USA) powróciłam do rodzimej Warszawy gdzie koncentruję się na pracy artystycznej w oparciu o technikę grafiki warsztatowej i rysunku. W swojej twórczości podejmuję próbę okiełznania rzeczywistości i zrozumienia zagadnienia ludzkiej osobowości. W szkicownikach zapisuję i uporządkowuję spostrzeżenia, skojarzenia, wydarzenia i myśli. Są one punktem wyjścia do realizacji serii linorytów, przez które przewija się czarny humor.

Zajmuję się też ilustracją artystyczną, a moja autorska seria „Pierwsze obrazy” wydana w 2018 r. przez Wydawnictwo Dwie Siostry oraz w 2019 r. w Chinach, otrzymała Nagrodę Główną Instytutu Książki drugiej edycji konkursu „Trzy/Mam/Książki” oraz pierwszą nagrodę za Najpiękniejszą Książkę Roku przyznaną przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek.

Moje prace wystawiane były m.in. w Seattle (WA, USA), w Nowym Yorku (NY, USA), we Wrocaławiu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Jeśli spodobały się Tobie moje grafiki i chcesz dowiedzieć się o ich procesie tworzenie, zobaczyć najnowsze linoryty, aktualności o wystawach i targach zapraszam na moje social media oraz na stronę internetową www.merkuria.art

 

Kontakt


  Ponieważ jestem pojedynczym artystą, a nie dużym sklepem, bardzo proszę o przemyślane zakupy. Jednak jeśli praca nie spełniła twoich oczekiwań, wyślij do mnie wiadomość przez formularz, a grafikę w nienaruszonej formie i odpowiednio zabezpieczone odeślij na własny koszt, w przeciągu 14 dni na dane:
  Joanna Czerwińska
  paczkomat WAW112AP
  e-mail: merkuria.art@gmail.com

  Grafiki wysłam raz w tygodniu w poniedziałek, za pomocą paczkomatów InPost w przeciągu 5-7 dni roboczych. Proszę, znajdź swój paczkomat na stronie – https://inpost.pl/znajdz-paczkomat, a w uwagach wpisz swoje: numer paczkomatu, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Linoryty A4 wysyłane są w kopercie, a A2 w tubie. Grafiki są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu. W przypadku wysyłki zagranicznej, proszę o kontakt po przez e-mail lub za pośrednictwem formularza.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL16 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: flaga.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.