SKLEP

Natalia Biegalska
Natalia Biegalska

Hej ho!

Witam Was w moim plakatowym świecie.

Mam na imię Natalia, ale częściej nazywana jestem Natką bądź Tuśką.  Znaleźć można mnie zazwyczaj zrośniętą z jakimś meblem, pochyloną nad papierem bądź tabletem.

Znajdziecie u mnie plakaty, które zdecydowanie odzwierciedlają wszystko to co lubię, stąd możecie być pewni, że robione są z miłością 😛 Przekrój jest szeroki- są opowieści z dreszczykiem ale i słodkości jak rozkoszne kotki, a także prace ku czci ulubionych filmów czy książek.

Plakaty tworzone są pod czujnym okiem moich dwóch kocich asystentek, dziewczyny dbają też o jakość opakowań i chętnie dorzucają od siebie mityczny, eteryczny, koci kłak.

 

Kontakt


  Jeśli produkt dotarł uszkodzony, skontaktuj się ze mną  natalia.biegalska@gmail.com

  uszkodzony towar zostanie wymieniony.

  Zamówienia wysyłane są przez:

  Paczkomaty InPost

  Kurier InPost

  Jeśli wybrałeś przesyłkę InPost , pamiętaj o przesłaniu adresu paczkomatu, na który ma zostać dostarczone zamówienie.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL19 zł
  BE88 zł
  GB118 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: drzewo.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

    Natalia Biegalska
    Strażnicy Galaktyki

    Cóż to za ekipa, cóż za zespół ! Oto Strażnicy Galaktyki, którzy nie raz przyprawiali nas o wybuch śmiechu doprawiany soczystymi łzami.

    60.00150.00
    Natalia Biegalska
    Mefisto

    Mefisto to arystokratyczny kocur lubujący się w welwetach, wiekowym burbonie i gotyckiej literaturze. Taki gagatek. Mało kto wie, że nie śpi jednak w jedwabiach i satynach a najmiękciejszej flanelce, uwielbia też dosypywać waleriany do potraw, a na bale swoje wąsy skrapia kocimiętką.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Darth Vader

    Tego pana nie trzeba przedstawiać. Darth Vader niesie ze sobą zniszczenie. Osadzony na skale szykuje się do pojedynku przy dźwiękach toczących się bitew. Mroczne rejony wzywają!

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Kosmonauci

    Muzyka na obcej planecie? Dlaczego nie?! O to dwóch inżynierów dźwięku tworzących nieziemskie kompozycje pośród obcych formacji. Retro klimat, pustynne kolory- daj się porwać na kosmiczny koncert.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Grzybowy jeździec

    Przed Wami nieustraszony Jeździec na swym magicznym koniu. Razem przemierzają krainę poznania. Tutaj logika ustępuje miejsca doświadczaniu. Czy wskoczycie w tą dziką podróż?

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Spiderman

    Gdzie tym razem pędzi Spiderman? Peter Parker szybuje między wieżowcami i wygląda na to, że zaraz pochwyci Cię w swoją sieć!

    Jak zawsze dostarczam retro komiksowy klimat i pulpowe tekstury.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Robot Chrobot

    Plakat „Robot Chrobot” przeniesie Cię prosto w ramiona Space age. Takie cuda powstają z dzikiego połączenia , w którym Barbarella zostaje  wrzucona w lemowskie światy. Tak to sobie uknułam. Teraz i Ty możesz zanurzyć się w kosmicznym botanicznym ogrodzie, do którego zagląda Robot Chrobot bywający Robotem Obibokiem jak pieszczotliwie zwie go bohaterka plakatu.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Ilustratorka

    „Ilustratorka” plakat dla wszystkich twórczych bytów. Nasza plakatowa dziewczyna wreszcie zdała sobie sprawę, że rysowanie to jak posiadanie super mocy, zatem złapała narzędzia niczym magiczne atrybuty i już za chwilę zanurzy się w inne światy, w ktorych będzie mogła namieszać ile jej się podoba. Niech moc będzie z Wami!

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Urlop

    „Urlop” pieszczotliwie nazywany przez Was „Szkieletorem”. Taka przypominajka, że w wypoczywanie to też trzeba umieć, ale dla tych co im nie wychodzi-jak widać czas w końcu się znajdzie i na to 🤣 Zatem wygrzejcie kości na słońcu, weźcie drineczka w łapę i poczujcie miłą morską bryzę.

    60.00150.00
    Natalia Biegalska
    Misja 9482Z

    „Halo halo, załoga promu kosmicznego „Obserwator” zgłoś się! Do diaska, co tam się u Was dzieje! …”

    No co tam się mogło wydarzyć?- scenariuszy jest wiele, ale jedno wiemy na pewno, ta załogantka nie wygląda jakby biegła dla przyjemności. Wiemy też, że nie sunie za nią różowa wata cukrowa… Takich wrażeń i emocji dostarczy Wam właśnie ten plakat -„Misja9482Z”. Dajcie się zabrać na pokład i ponieść opowieści.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Strange

    Przed Wami kolejna odsłona Doctor Strange’a ! Doktorek miesza coś w czasie a za nim już kotłuje się chmura, z której wyłaniają się dziwne twory. Gratka dla Was- czy znajdziecie wszystkie ukryte gębiszcza, stwory i twory? Tak to sobie uknuliśmy, ja i Strange.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    The Man Who Fell To Earth

    “The Man Who Fell To Earth”- autorski plakat do filmu “Człowiek, który spadł na Ziemię” ze znakomitym Davidem Bowie w roli głównej.

    100.00150.00

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.