SKLEP

Pan Kulka
Pan Kulka

Cześć!

Nazywam się Paweł Kuliński, choć pewnie prędzej znasz mnie jako Pana Kulkę.

Od dziecka zajmuję się rysunkiem, komiksem i ilustracją. Jestem stuprocentowym samoukiem i hobbystą, nie brak mi jednak doświadczenia w pracy z klientami – od ilustrowanych prezentacji, przez okładki książek i płyt, po komercyjne projekty komiksowe.

Moje plakaty z serii Miłych Rzeczy to przede wszystkim nutka nostalgii i czegoś znajomego. Jest też coś dla fanów kina!

Kontakt  1. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.
  2. Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie, w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  3. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  4. Sprzedawca prosi o zwracanie towaru na adres: ul. Krępowieckiego 7/9, 01-456 Warszawa nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle towar przed upływem terminu 14 dni.
  5. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
  6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
  7. Jeśli towar ze względu na swój charakter nie może zostać odesłany w zwykłym trybie pocztą Konsument również będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. O szacowanej wysokości tych kosztów Konsument zostanie poinformowany przez Sprzedawcę w opisie towaru w Sklepie lub podczas składania zamówienia.

  Paczki wysyłane są kurierem InPost lub Paczkomatem InPost.

  WAŻNE: Jeśli wybiorą Państwo wysyłkę Paczkomatem, proszę w uwagach do zamówienia podać jego numer. Wyszukiwarka numerów tutaj:
  https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

  Każda wysyłka jest ubezpieczona i monitorowana.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL13.99 zł
  Pozostałe lokalizacje48.99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samochód.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.