SKLEP

Patryk Wojciechowicz
Patryk Wojciechowicz

Cześć! Nazywam się Patryk Wojciechowicz, od ponad 8 lat tworzę profesjonalnie ilustracje i grafiki. Moje prace znajdują zastosowanie w aplikacjach, na stronach internetowych, w startupach, na opakowaniach, animacjach, w mediach społecznościowych i nie tylko! Ostatnio szczególną radość sprawia mi tworzenie kolaży. Mam nadzieję, że któryś z moich projektów trafi w Twoje gusta i zagości na Twojej ścianie 🙂

Jeśli chciałbyś/chciałabyś, bym stworzył spersonalizowany kolaż z wizerunkiem Twojego kota lub innymi bliskimi Ci motywami, serdecznie zapraszam do kontaktu. To także doskonały pomysł na unikalny prezent dla kogoś bliskiego!

Zapraszam do obserwowania mojego instagrama: @Patryk_Wojciechowicz

Dziękuję!  (:

Kontakt


  Każdy zamówiony plakat drukuję na zamówienie, z tego powodu nie ma możliwości jego zwrotu.

  Plakaty z należytą starannością zabezpieczam bibułą, następnie pakuję w tekturowe tuby i wysyłam Paczkomatem InPost.

  UWAGA: Wysyłka tylko do paczkomatów. Bardzo proszę o podanie informacji o najbliższym Paczkomacie InPost do którego mam nadać przesyłkę.

  Nie wystawiam faktur.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL15 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samochód.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

    Patryk Wojciechowicz
    Kolaż “Lunar Dreaming” – Plakat Artystyczny

    Wczasy na Księżycu? Może kiedyś będzie to możliwe, póki co zostaje to w sferze sennych i abstrakcyjnych marzeń. Kolaż cyfrowy “Lunar Dreaming” jest wizualizacją takiego snu i skierowany jest do osób, które – podobnie jak ja – lubią spoglądać nocą w niebo. Plakat idealny do dekoracji każdego wnętrza.

    90.00140.00
    Patryk Wojciechowicz
    Kolaż “Warszawska Syrena” – Plakat Artystyczny

    Przenieś się do magicznej Warszawy z plakatem “Warszawska Syrena”. Ten wyjątkowy kolaż cyfrowy łączy w sobie ikoniczny Pałac Kultury i Nauki, kultowy samochód marki FSO Warszawa (mogłem dodać w to miejsce FSO Syrena, ale ta Warszawa – jest piękna, prawda?) oraz kobietę z ogonem syreny, otoczoną kwiatami i ptakami. Idealny do dekoracji każdego wnętrza, wprowadzający odrobinę historii i fantazji.

    90.00140.00
    Patryk Wojciechowicz
    Kolaż “Złota Harmonia” – Plakat Artystyczny

    Dodaj do swojego wnętrza wyjątkowy akcent z kolażem “Złota Harmonia”. Ten artystyczny plakat łączy w sobie delikatne piękno natury z nowoczesnym designem, tworząc niepowtarzalną kompozycję. Centralną postacią jest kobieta otoczona symbolicznymi ptakami i żółtymi kwiatami, co nadaje pracy elegancji.

    90.00140.00

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.