SKLEP

Ula Basińska
Ula Basińska

Lubię myśleć, że moje pędzle to magiczne różdżki, które sprowadzają do naszego wymiaru niewidzialne światy. Zajmuję się projektami związanymi z kontaktem z naturą, zwenętrzną i wewnętrzną. Kocham dziką przyrodę. Jestem absolwentką WAPW, osiem lat temu poddałam się zwu natury, wyjechałam w podróż. Moja droga wiodła mnie przez różnego rodzaju lasy po Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej. Mieszkam teraz w górach, w Patagonii Andyjskiej głęboko w lesie. Pracuję z akwarelą i edycją cyfrową i drukuję w Łodzi.

 

www.ulabasinska.space

Kontakt

  Odstąpienie od umowy
  Masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. W tym celu proszę o kontakt drogą mailową na urszulabasinska@gmail. Wydruki powinny zostać zapakowane w stanie nienaruszonym w tubę, w której zostały przesłane i odesłane na adres wskazany mailowo. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie klienta.

  Nie ma możliwości zwrotu ani wymiany produktów spersonalizowanych.

  Reklamacje

  Każde zamówienie jest starannie przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. Jeśli jednak wydruk, który do Ciebie dotarł ma wady będziesz mógł wybrać pomiędzy wymianą na nowy lub zwrotem pieniędzy. W takim przypadku napisz do mnie w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki i prześlij zdjęcia obrazujące zaistniałą sytuację.

  Termin rozpatrzenia wniosku reklamacyjnego to 10 dni.

  Wysyłamy z drukarni w Łodzi serwisem InPost lub kurierem DPD. Czas dostawy trwa od 1 do 7 dni.

  Jest możliwość wysyłki za granicę do innych krajów kurierem UPS lub DHL, o więcej informacji proszę pisać na urszulabasińska@gmail.com

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL20 zł
  DE69 zł
  GB99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace