SKLEP

Ula Basińska
Ula Basińska

Nazywam się Ula Basińska i maluję od kiedy pamiętam. Mieszkam z moją rodziną w Andach Patagońskich nad rzeką Rio Azul. Bardzo doceniam bliski kontakt z przyrodą i majestatyczny spokój które z niego płyną. W moich obrazach odbija się ciągły zachwyt nad cudami natury, które mnie otaczają. Pracuję z akwarelą, fascynuje mnie jej nieprzewidywalność, lekkość i subtelność. Czasem łączę ją z edycją cyfrową tworząc negatywy moich grafik malowanych za dnia, żeby zobaczyć jak wyglądałyby przy nocnym świetle księżyca.

 

Urodziłam się w 1988 w Warszawie w rodzinie miłośników głębokich lasów i wysokich szczytów. Moje oczy nasiąkły w dzieciństwie formami polskiej sztuki ludowej, którą zafascynowana oglądałam towarzysząc moim rodzicom na niezliczonych wyprawach w dzikie nieznane. Od zawsze lubiłam kontemplować język Ziemi zaklęty w sztuce ludzi żyjących blisko natury. Poświęciłam kilka lat na podróże po Azji w poszukiwaniu świętości ukrytej w twórczości i rytuałach przeróżnych kultur. W 2013 po ukończeniu studiów na WAPW postanowiłam zanurzyć się w mojej największej pasji: sztuce i naturze. Wyruszyłam w drogę przez niesamowite krajobrazy i kultury Ameryki Południowej. Siedem lat temu dojechałam do magicznego rejonu na południu Argentyny Comarca Andina i zakochałam się w jego lasach i jeziorach. Postanowiłam zapuścić tu korzenie. Uczę się od miejscowych ludzi dbać o rośliny i od roślin dbać o ludzi. Malarstwo to mój sposób na celebrowanie kolorów pięknej codzienności.

 

www.ulabasinska.space

Kontakt

  Odstąpienie od umowy
  Masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. W tym celu proszę o kontakt drogą mailową na urszulabasinska@gmail. Wydruki powinny zostać zapakowane w stanie nienaruszonym w tubę, w której zostały przesłane i odesłane na adres wskazany mailowo. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie klienta.

  Nie ma możliwości zwrotu ani wymiany produktów spersonalizowanych.

  Reklamacje

  Każde zamówienie jest starannie przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. Jeśli jednak wydruk, który do Ciebie dotarł ma wady będziesz mógł wybrać pomiędzy wymianą na nowy lub zwrotem pieniędzy. W takim przypadku napisz do mnie w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki i prześlij zdjęcia obrazujące zaistniałą sytuację.

  Termin rozpatrzenia wniosku reklamacyjnego to 10 dni.

  Wysyłamy z drukarni w Łodzi serwisem InPost lub kurierem DPD. Czas dostawy trwa od 1 do 7 dni.

  Jest możliwość wysyłki za granicę do innych krajów kurierem UPS lub DHL, o więcej informacji proszę pisać na urszulabasińska@gmail.com

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL20 zł
  DE69 zł
  GB99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!