SKLEP

Weronika Szyma
Weronika Szyma

Animatorka, grafik, studentka Łódzkiej Szkoły Filmowej. Zajmuje się głównie animacją analogową oraz kolażem. Jej prace to połączenie nocnych abstrakcji i dziennych tęsknot.

Więcej moich prac na stronie: www.weronikaszyma.com

Kontakt  Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w sklepie internetowym. Jeśli jesteś w jakikolwiek sposób niezadowolony lub niezadowolona z zakupionych produktów, możesz wysłać je do mnie z powrotem na swój koszt, bez podawania przyczyny, do wymiany lub pełnego zwrotu 

  na adres:

  Weronika Szyma, ul. 6 sierpnia 4/7, 90-415 Łódź

  Towar musi być nieużywany i zwrócony w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Należność zostanie zwrócona na podane konto bankowe (kwota zamówienia pomniejszona o koszt przesyłki) po otrzymaniu przeze mnie przesyłki zwrotnej.

  Niestety, nie mogę wymienić lub przyjąć zwrotu używanego lub uszkodzonego produktu. Należy pamiętać, że nie jestem odpowiedzialna za stan produktu w trakcie powrotnej wysyłki. Podczas zwrotu towaru należy zachować dowód wysłania.

  Równocześnie informuję, że nie przyjmuję przesyłek za pobraniem.

  Paczki wysyłam InPostem. Są zabezpieczone i monitorowane.

  W razie pytań proszę o maila: szymaweronika@gmail.com

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL11.99 zł
  Pozostałe lokalizacje41.99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 5zł
  Czas przygotowania wysyłki: 3-5 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: flaga.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.