SKLEP

Cieszę się, że tu jesteś! Jestem architektką wnętrz kochającą rysować, tworzyć i bawić się geometrią. Markę zew.gallery stworzyłam z myślą o wprowadzeniu pozytywnych emocji, skojarzeniach wywołujących uśmiech na twarzy. Moim plakatom przyświeca minimalizm, lekkość, ład i harmonia.

Dekorowanie przestrzeni i sprawianie, że robi się pięknie to ich jedna Supermoc. Druga – to utrzymywanie dobrej energii. Skorzystaj!

 

 

 

Zwrot plakatu do 14 dni od otrzymania przesyłki.
Aby zwrócić plakat należy przesłać maila z chęcią zwrotu na adres kontakt@zew.gallery oraz odesłać nieuszkodzony plakat przesyłką rejestrowaną (kurier, paczkomat inPost) na adres otrzymany drogą mailową.

Plakat sprzedawany jest bez ramy, wysyłany estetycznie zwinięty w rulon w kartonowej, twardej tubie odpornej na odkształcenia. Plakaty pakowane są w sposób ekologiczny.

Dostawa domyślnie realizowana jest przez kuriera, ale jeśli życzysz sobie inna formę dostawy – np. Paczkomat InPost, napisz proszę do mnie te informację bezpośrednio po zamówieniu lub w uwagach do zamówienia.

Kraj docelowyCena wysyłki
PL15 zł
Pozostałe lokalizacje60 zł

Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
Kraj nadawcy: PL

  Załączniki  Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

  • Promocja!

   Moon touch | Dotyk Ksieżyca

   “Moon touch” to jedna z pięciu grafik serii “Moon tales”.
   W wolnym tłumaczeniu “dotyk księżyca” to obraz nawiązujący do bliskości, jaką możemy nawiązać z fazami Księżyca. Fazy przypominają, że jest czas rozwoju i odpoczynku, czas wysokiej aktywności i wyciszenia, czas gromadzenia i zatrzymania. Jesteśmy częścią natury, która jest cykliczna i znajduje się w ciągłym przepływie. Obraz przypomina nam o tym kontakcie i zachęca do podążania za nim.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Moon attraction | Przyciąganie Ksieżyca

   “Moon attraction” to jedna z pięciu grafik serii “Moon tales”.
   W wolnym tłumaczeniu “przyciąganie księżyca” to obraz nawiązujący do magicznego wpływu Księżyca na nasze odczucia. Szczególnie pełni, która jest czasem dopełnienia i odpuszczania, czasem podsumowań – odbiciem naszych wewnętrznych uczuć i zachowań.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Moon soul | Dusza Ksieżyca

   “Moon soul” to jedna z pięciu grafik serii “Moon tales”.
   W wolnym tłumaczeniu “dusza księżyca” to obraz nawiązujący do naszych głębokich, wewnętrznych uczuć, świata intuicji – do naszej Duszy. Nawiązując do przysłowia “oczy są zwierciadłem duszy” możemy czytać ją poprzez spojrzenie, które często wyraża więcej niż tysiąc słów.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Moon dance | Księżycowy taniec

   “Moon dance” to jedna z pięciu grafik serii “Moon tales”.
   W wolnym tłumaczeniu “księżycowy taniec” to obraz przedstawiający kobiecość, swobodę i radość. Nawiązuje do naszych wewnętrznych marzeń, pragnienia beztroski, swobodnego tańca i nieskrępowanej zabawy życiem.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Moon Girl | Dziewczyna z Księżyca

   “Moon girl” to jedna z pięciu grafik serii “Moon tales”.
   W wolnym tłumaczeniu “dziewczyna z Księżyca” lub “księżycowa dziewczyna” to obraz nawiązujący do kobiecej intuicji, anielskiej opieki rozpościerającej się nad każdym z nas.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Tchnienie | plakat baletnicy

   “Tchnienie” to jedna z pięciu grafik serii baletowej, przedstawiająca baletnice w tańcu. Każdy z plakatów jest rysowany stylem szkicowym, uzupełniony geometrycznymi liniami.

   69.00139.00
  • Promocja!

   Pełnia | plakat baletnicy

   “Pełnia” to jedna z pięciu grafik serii baletowej, przedstawiająca baletnice w tańcu. Każdy z plakatów jest rysowany stylem szkicowym, uzupełniony geometrycznymi liniami.

   69.00139.00