Targi Plakatu
Sklep

Wyjątkowy sklep z polskim plakatem i ilustracją
- kupuj bezpośrednio od Artystów!

     ZenBook Pro Duo 15 OLED

umożliwia Ci pracę w doskonałym stylu: spokojnie, wydajnie i bez żadnego stresu. Jest to Twój wyjątkowo wydajny i elegancki towarzysz zapewniający produktywność i kreatywność na najwyższym poziomie gdziekolwiek jesteś. Laptop posiada niesamowity ekran dotykowy OLED z podświetleniem LED o rozdzielczości UHD, ponadto jest wyposażony w ASUS ScreenPad™ Plus – dodatkowy ekran dotykowy UHD z najnowszym mechanizmem nachylenia, który gwarantuje wygodę, ergonomię i płynność podczas wykonywania procesów pracy. W maksymalnej konfiguracji ZenBook Pro Duo 15 OLED jest napędzany ośmiordzeniowym procesorem Intel® Core™ i9 oraz kartą graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ 3070, dlatego już dzisiaj możesz cieszyć się korzyściami oferowanymi przez technologie jutra.

Webinary

Zdobądź ekskluzywną wiedzę i poznaj tajniki pracy znanych ilustratorów!
Tylko u nas masz możliwość uczestniczenia cyklicznie w warsztatach z naszymi Ekspertami i zdobycie nowych umiejętności!

Już niedługo kolejne kreatywne webinary!

#CreateAsUs

ZWYCIĘZCA KONKURSU

MICHAŁ WIDERSKI

Inspiracje ambasadorów

Paula Dudek

Michał Loba

Beata Śliwińska

Patryk Hardziej

Nina Gregier

#KONKURS

Marka ASUS po raz kolejny została naszym partnerem technologicznym. Obecna 13. edycja kampanii #CreateAsUs to konkurs na plakat interpretujący kategorię KOLEKTYW. Już 4 grudnia będziecie mogli zobaczyć także prace trzynastki szczęśliwych zwycięzców! Zajrzyjcie na stronę www.createasus.pl, by dowiedzieć się więcej o akcji #CreateAsUs, która już od wielu lat inspiruje twórców ciekawymi warsztatami i artykułami, motywuje ich do działania w kreatywnych konkursach oraz wyławia wschodzące talenty!

Śliwka Nałęczowska - smak, który łączy i inspiruje

W gronie partnerów Targów Plakatu witamy Śliwkę Nałęczowską, nastawioną na autentyczną sztukę łączenia. Marka z długą tradycją, postrzegana jako nasz najwyższej jakości polski specjał, swoją artystyczną przygodę ze sztuką realizuje za pośrednictwem konkursu Design by Śliwka Nałęczowska designbysliwkanaleczowska.pl. Genialne zestawienie owocu polskiej śliwki i wytrawnej czekolady od 2008 roku twórczo pobudza środowisko artystyczne, promując pasjonatów grafiki i designu.  Niebawem startuje kolejna odsłona tego wyjątkowego konkursu. Czas oczekiwania na jej start proponujemy osłodzić sobie obłędnymi pralinami i podziwianiem plakatów, które wygrały ostatnią edycję Design by Śliwka Nałęczowska.

I miejsce
Justyna Cychowska

II miejsce
Iwona Kalitan-Młodkowska

III miejsce
Dawid Celek

Wykłady i warsztaty online

Zakupy
bezpośrednio u Artystów

Wyjątkowe
promocje i oferty

PARTNERZY

PATRONI MEDIALNI

INSTAGRAM

Masz pytanie? Ważna sprawa?
Chcesz z nami współpracować? Napisz!

UWAGA! W sprawie Zamówień skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem Artysty!

    Masz pytanie? Ważna sprawa?
    Chcesz z nami współpracować? Napisz!

    UWAGA! W sprawie Zamówień skontaktuj
    się bezpośrednio ze sklepem Artysty!

    Wybierz obrazek: samolot.