SKLEP

Ewa Beniak-Haremska
Ewa Beniak-Haremska

Zajmuję się zawodowo ilustracją książkową, ale zafascynowana jestem również siłą artystycznej gry – plakatu. Kompozycja koloru, znaku, metafory i aluzji rodzi się w różnych okolicznościach. Wyłapuję chwile, nakreślam je na papierze. Tworząc plakaty łączę różne techniki plastyczne: malarstwo akrylowe, rysunek, kolaż, techniki graficzne, m.in.: odprysk, transfer, monotypia, linoryt. 

W swoich kompozycjach nie pozostawiam obserwatora jedynie w obszarze własnej artystycznej wizji, ale także odwołuję się do jego kreatywności. Zachęcam do tworzenia własnych skojarzeń, zagadek słownych i nieograniczonej interpretacji znaczeń.

Jeśli lubisz artystyczne bodźce zagadki, oryginalne kompozycje, wypełnij wnętrze swojego mieszkania, pokoju, pracowni, gabinetu, kreatywną energią. Wybierz i interpretuj jak Ci się podoba. W ten sposób dzieła nabierają jeszcze większej  mocy.

Oryginalne dzieła są skanowane w bardzo wysokiej rozdzielczości, co sprawia, że plakaty mają bardzo wysoką jakość. Drukowane są na papierze o trwałości muzealnej.

Przyjemności w wyborze, udanych zakupów 🙂

 

 

Kontakt

  Każdy plakat drukowany jest specjalnie na zamówienie klienta. Zapewniam szczególną dbałość o wydruk artystyczny. Nie przyjmuję zwrotów. 

  W przypadku jakichkolwiek pytań i problemów, proszę o kontakt: ewa.beniak@wp.pl

  Plakaty są wysyłane w ciągu 1-4 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności.
  Terminy wysyłki p
  lakatów drukowanych na szczególne zamówienia są ustalane indywidualnie. Nie powinny jednak znacznie przekraczać standardowego zamówienia.

  Produkty wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej.

  Każdy plakat drukuję specjalnie na zamówienie klienta. Wysyłam je starannie zapakowane w twardych, teksturowych tubach. W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź ze mną w kontakcie: ewa.beniak@wp.pl

  Koszt wysyłki na terenie kraju 0 zł
  Koszt wysyłki za granicę 60-120 zł

   

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL0 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!