SKLEP

Cześć! Jestem Klaudia i zajmuję się ilustracją, sztuką cyfrową i projektowaniem graficznym. Kocham naturę i rośliny, w moich pracach przemycam ten motyw łącząc go z postaciami lub zwierzętami 😉

Zależy mi na tym aby poprzez ilustrację zaprosić odbiorcę do jego wnętrza oraz pobudzić wyobraźnię.

Na co dzień tworzę ilustracje, które uzupełniają identyfikację wizualną firm, a także ilustruję na potrzeby różnego rodzaju publikacji. Od niedawna jestem częścią nowej marki Klaudia Kusik Ilustrację z produktami mojego projektu, które również możecie kupić poniżej w sklepie.

Zwroty przyjmuję na zasadach określonych w regulaminie sklepu, w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz (znajdziesz go w sekcji „Zgłoś zwrot”) i odeślij produkt bez śladów i uszkodzeń, zabezpieczony tak, jak w otrzymanej przesyłce.

Adres do zwrotów: 

Klaudia Kusik Ilustracje

os. Przy Plantach 2/23

43-190 Mikołów

Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem. Zwrotu płatności dokonam na Twoje konto bankowe w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

CAŁY KWIECIEŃ DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie produkty wysyłam za pomocą Paczkomatów InPost. Przy realizacji zamówienia podaj kod paczkomatu, z którego chcesz odebrać zamówienie. Informację o tym, jakim kodem jest oznaczony Twój paczkomat znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Przy wysyłce na terenie Polski, w uwagach proszę wpisać dane do paczkomatu:

• Imię i nazwisko,
• numer telefonu,
• adres e-mail,
• numer paczkomatu

 

Zamówienia wysyłam w bezpiecznych, kartonowych kopertach, dodatkowo zabezpieczone tekturą.

Kraj docelowyCena wysyłki
PL0 zł
Pozostałe lokalizacje50 zł

Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
Kraj nadawcy: PL

    Załączniki    Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.