SKLEP

Kusik Ilustracje
Kusik Ilustracje

UWAGA, UWAGA!
Na cały asortyment zniżka 10%,
przy użyciu kodu ILUKUSIK
ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW 🙂

Cześć! Jestem Klaudia i zajmuję się ilustracją tradycyjną oraz cyfrową, wszystko łącze z projektowaniem graficznym. Mogę stworzyć pojedynczą ilustrację, jak i również projekt całej książki.
Inspiruję się naturą i nietuzinkową roślinnością, gdyż właśnie tym zajmuję się w wolnych chwilach.  Warsztat rozwijam od ponad dziesięciu lat, rysunek towarzyszy mi praktycznie od najmłodszych lat. Oprócz natury, w moim życiu interesuje mnie również psychologia, socjologia i zarządzanie, wszystkie te zainteresowania pomagają mi sukcesywnie rozwijać własną firmę już od dwóch lat.

Na co dzień pracuję z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi, nad projektami długo i krótko dystansowymi.  W ilustracji przede wszystkim stawiam na emocje, barwę jak i samą kompozycję.

Głównie tworzę ilustracje w klimacie dziecięcym, do książek i e-booków. Wzbogacam nią również identyfikację wizualną firm, tworzę również wzornictwo na tapety i materiały. Zajmuję się również projektowaniem graficznym, brandingiem, składem książek oraz DTP.

Po więcej, zapraszam na www.ilustracjekusik.pl

 

Kontakt  Zwroty przyjmuję na zasadach określonych w regulaminie sklepu, w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz (znajdziesz go w sekcji „Zgłoś zwrot”) i odeślij produkt bez śladów i uszkodzeń, zabezpieczony tak, jak w otrzymanej przesyłce.

  Adres do zwrotów: 

  Klaudia Kusik Ilustracje

  os. Przy Plantach 2/23

  43-190 Mikołów

  Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Nie przyjmuję przesyłek za pobraniem. Zwrotu płatności dokonam na Twoje konto bankowe w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

  Wszystkie produkty wysyłam za pomocą Paczkomatów InPost. Przy realizacji zamówienia podaj kod paczkomatu, z którego chcesz odebrać zamówienie. Informację o tym, jakim kodem jest oznaczony Twój paczkomat znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

  Przy wysyłce na terenie Polski, w uwagach proszę wpisać dane do paczkomatu:

  • Imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • numer paczkomatu

   

  Zamówienia wysyłam w bezpiecznych, kartonowych kopertach, dodatkowo zabezpieczone tekturą, lub tubie

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL15 zł
  Pozostałe lokalizacje50 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
  Czas przygotowania wysyłki: 1-2 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: serce.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Nie znaleziono produktów tego dostawcy!

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.