SKLEP

Saulshine
Saulshine

*Darmowa dostawa do 21 kwietnia*

Hej!

Nazywam się Kasia i jestem absolwentką grafiki na warszawskiej ASP.

Od 10 lat projektuję w swoim studio graficznym a od niedawna moje serce (dosłownie) zapragnęło wrócić do korzeni, czyli do rysowania.

 

Tworzenie, rozwój osobisty, pomaganie i miłość do zwierząt pchnęły mnie do stworzenia projektu Saulshine. Głównym motywem moich grafik są mudry, czyli gesty dłoni, używane m. in. w trakcie jogi i medytacji. Chciałam by moje plakaty przypominały o dobrych nawykach, o tym, żeby znaleźć kilka minut w ciągu dnia by się zatrzymać i świadomie oddychać. Czasy są szalone, dlatego tak ważne jest wyciszenie i spotkanie się ze sobą choć przez chwilę.

 

Dlaczego złoto? Ponieważ nie wyobrażałam sobie przedstawienia mudr w innych kolorach. Złoto to obfitość, blask i rozświetlenie – niech właśnie to przyciągają te plakaty do waszych wnętrz.

 

W sklepiku znajdziecie też grafiki z serii “Saulshine for animals”, z których część dochodu zostanie przekazana dla wybranej fundacji dla zwierzaków.

Kontakt


  W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy Sprzedawca zobowiązuje się dokonać zwrotu płatności w terminie czternastu (14) dni, od dnia otrzymania odstąpienia od umowy, z zastrzeżeniem, że zwrot płatności nie nastąpi do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jego odesłania.

  Wysyłka kurierem DPD.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL0 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu:
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: klucz.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.