SKLEP

LAS kreacja Marcin Laszczkowski
LAS kreacja Marcin Laszczkowski

Jaki jest IDEALNY prezent na Dzień Matki (26 maja)?

Nie mam pojęcia. Ale zawsze może nim być plakat ze znakiem zodiaku. Wszystkie plakaty z serii Zodiak teraz w specjalnej, obniżonej cenie!

 

Zajmuję się twórczością plakatową, malarstwem, grafiką warsztatową i designem. W moim sklepie znajdziecie nie tylko plakaty, ale także niskonakładową autorską grafikę. W pracach, które tworzę, powracają nawiązania do sztuki dawnych mistrzów, szczególnie XVII-XVIII w. Od wielu lat projektuję plakaty dla Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Jestem autorem licznych kompleksowych opraw graficznych i tożsamości wizualnych dla wydarzeń kulturalnych i akcji promocyjnych. W 2022 r. powołałem do życia projekt artystyczny LAS kreacja, w ramach którego buduję niepowtarzalne rzeźby-lampy oraz inne przedmioty do wystroju i dekoracji wnętrz.

Kontakt


  Nie przyjmuję zwrotów plakatów drukowanych na zamówienie.

  Grafika i plakaty są wysyłane bez oprawy (bez ramki, passe-partout itp.). Prace w formacie B1 ze względu na długość boku (70 cm) wysyłam Pocztą Polską (nie zmieszczą się do paczkomatu InPost).

  Prace wysyłam zapakowane w tubę lub podłużny karton. Zależnie od gramatury papieru, na którym wydrukowana jest praca, istnieje możliwość łączenia zamówień.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL20 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 1zł
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samolot.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.