SKLEP

Natalia Biegalska
Natalia Biegalska

PROMOCJA – darmowa wysyłka do 30 września.

Hej hej!

Witam Was w moim plakatowym świecie.

Mam na imię Natalia, ale częściej nazywana jestem Natką bądź Tuśką.  Znaleźć można mnie zazwyczaj zrośniętą z jakimś meblem, pochyloną nad papierem bądź tabletem.

Znajdziecie u mnie plakaty, które zdecydowanie odzwierciedlają wszystko to co lubię, stąd możecie być pewni, że robione są z miłością 😛 Przekrój jest szeroki- są opowieści z dreszczykiem ale i słodkości jak rozkoszne kotki, a także prace ku czci ulubionych filmów czy książek.

Plakaty tworzone są pod czujnym okiem moich dwóch kocich asystentek, dziewczyny dbają też o jakość opakowań i chętnie dorzucają od siebie mityczny, eteryczny, koci kłak.

 

Kontakt  Jeśli produkt dotarł uszkodzony, skontaktuj się ze mną  natalia.biegalska@gmail.com

  uszkodzony towar zostanie wymieniony.

  Zamówienia wysyłane są przez:

  Paczkomaty InPost

  Kurier InPost

  Jeśli wybrałeś przesyłkę InPost , pamiętaj o przesłaniu adresu paczkomatu, na który ma zostać dostarczone zamówienie.

  Kraj docelowyCena wysyłki
  PL0 zł
  BE69 zł
  GB99 zł

  Wysyłka kolejnej sztuki tego samego produktu: 0zł
  Czas przygotowania wysyłki: 1-3 dni roboczych
  Kraj nadawcy: PL

   Załączniki   Wybierz obrazek: samolot.

   Zgodnie z regulaminem sprzedawca skontaktuje się z Tobą w sprawie reklamacji.

   Moje prace

    Natalia Biegalska
    Bezpieczne miejsce

    Zapraszam Was do odwiedzenia “Bezpiecznego miejsca”. Jest to magiczna przestrzeń, w której zawsze powitają Was dwa kotki buszujące wśród doniczek i roślin. Istny raj pełen kojących kolorów i kociego futerka. Dzwoneczki u drzwi tylko czekają na szturchnięcie i przywitanie kolejnego bywalca.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Wednesday Addams

    Drugie podejście do postaci “Wednesday:, tym razem pokusiłam się o Wednesday w mroczniejszym klimacie, która z typowym dla siebie spokojem stoi w swojej pieczarze, przeglądając kolekcję zgromadzonych artefaktów, eksperymentów i doświadczeń wszelakich. W sam raz na halloween 😀

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Sabrina

    “Sabrina”, bohaterka, która spoglądała ze stron  komiksów Archie Horror a następnie Archie Comics, zawitała w swoim telewizyjnym show jako nastoletnia czarownica. Dużo było tam słodkości, równoważonych przez grumpy kota imieniem Salem. Niedawno mogliśmy ponownie spotkać się z młodą czarownicą w mroczniejszej wersji serialowej- i tutaj zaiskrzyło jak przy czytaniu komiksów. Zatem serwuję Wam Sabrinę przesianą przez filtry własne z całym uwielbieniem dla tej postaci.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Batman

    “Batman”- idealny plakat dla fanów tego nocnego łowcy, mrocznego detektywa, kultowego superbohatera. Komiksowy styl i retro sznyt to sentymentalna podróż po pierwszych rysunkowych przedstawieniach Batmana.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Joker

    “Joker”- plakat dla fanów szalonego Jokera, zarówno wersji filmowej jak i komiksowej. Autorskie ukazanie postaci jest ukłonem w stronę Jego komiksowych przedstawień, ładunek emocjonalny zaczerpnięty z wizji reżysera Todda Phillipsa.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Star Wars

    “Star Wars”, plakat utrzymany w retro stylistyce. Wesoła gromadka z uwielbianymi postaciami i słodki Porg x2 dla osłodzenia wizerunku 🙂

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Marsjanie atakują

    “Marsjanie Atakują” to plakat oddający moje uwielbienie dla Tima Burtona i ulubionej posypki zwanej dobrym kiczem. Plakat utrzymany w retro klimacie, okraszony rastrami i komiksową stylistyką.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    E.T.

    E.t. chętnie wybierze się w podróż do Twojego domu. Jest uroczy, nie rozrabia, zawsze wysłucha i będzie wiernym towarzyszem.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Chucky

    Jeśli lubisz horrory, dreszczyk na skórze a postać morderczej lalki nie jest Ci obca- ten plakat czeka, aż go przygarniesz. Laleczka Chucky rozgościła się na dobre w historii horroru, chętnie rozgości się też u Ciebie.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Doctor Strange

    “Doctor Strange” czyli plakat dla fanów zadziornego superbohatera lub samego Benedicta 😛 Plakat utrzymany w ciepłej kolorystyce nadającej retro smaczku.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Wednesday

    Wśród plakatów nie mogło zabraknąć genialnej “Wednesday”. Tutaj przywita Was w swojej ilustracyjnej wersji. Oczywiście towarzyszy jej Rączka.  “Wednesday” poleca się na Twoją współlokatorkę i obiecuje nie mieszać w wystroju.

    100.00150.00
    Natalia Biegalska
    Bowie

    “Bowie”- tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na plakacie prezentuje się jako Aladdin Sane. Nie mogło to być realistyczne przedstawienie, bo Bowie zasługuje na ździebko kreatywnego szaleństwa. Plakat dla fanów Davida, mocnych kolorów i mrugnięć okiem.

    100.00150.00

   Dziękujemy.
   Zapis do newslettera przebiegł pomyślnie.